DOLAR 31,1509 0.15%
EURO 33,8542 0.16%
ALTIN 2.039,580,38
BITCOIN 176096010,77%
İstanbul
12°

PARÇALI AZ BULUTLU

16:24

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

  • ENSONHABER
  • EXPRESS
  • ENSONHABER
  • EXPRESS
  • ENSONHABER
  • EXPRESS
  • ENSONHABER
Parol Plus – Tablet 250 mg parasetamol, 150 mg propifenazon ve 50 mg kafein

Parol Plus – Tablet 250 mg parasetamol, 150 mg propifenazon ve 50 mg kafein

Parol Plus nedir? Ne için kullanılır? Parol Plus tabletlerinin içinde hangi etken maddeler bulunmaktadır? Parol Plus nasıl kullanılır?

ABONE OL
2 Kasım 2022 21:06
Parol Plus – Tablet 250 mg parasetamol, 150 mg propifenazon ve 50 mg kafein
3

BEĞENDİM

ABONE OL

Parol Plus Türkiye’de eczanelerde en çok satılan ağrı kesici ve ateş düşürücü ilaçlardan biridir.

Belirtildiği üzere Parol Plus, ağrı kesici ve ateş düşürücü bir ilaçtır.

Parol Plus’ın her tabletinde 250 mg parasetamol, 150 mg propifenazon ve 50 mg kafein bulunur. Yani etken madde olarak Parol Plus ile Minoset Plus aynı özelliktedir.

Parol Plus, hafif ve orta şiddetli ağrıların tedavisinde kullanılmaktadır. İlacın içerdiği parasetamol ve propifenazon ağrı kesici ve ateş düşürücü etki gösterir, kafein ise ağrı kesici etkiyi arttırır.

Parol Plus hafif ve orta şiddetli ağrıların tedavisi için kullanılmaktadır.

Parol Plus, migren ve bunun gibi baş ağrısı ve diğer ağrı ve yüksek ateş tarzı şikayetlerde etkinlik gösteren bir ilaçtır.

Bu ilaç ATABAY KİMYA SAN. TİC. A.Ş. tarafından üretilmekte ve piyasaya sunulmaktadır.

parol plus tablet ağrı kesici ateş düşürücü

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP